iSee Creative

Sizde gördüklerimiz ve birlikte fark ettiklerimiz, markanız için fark yaratıyor

I See Creative butik bir ajans. İyi işler yapmak için büyük ekipler değil, iyi fikirler gerektiğine inanıyor.
Biliyoruz ki, dev bütçelerle yaratıcı olmak kolay. Küçük bütçelerle yaratıcı olmayı başarmak ise işinden keyif almayı gerektiriyor.
Ajansımız hizmet verdiği tüm markalara butik bir ajansla çalışmanın avantajlarını sunuyor: Sizinle bire bir, hevesle, güler yüzle ilgilenen bir ekip, hızlı ve esnek çalışma temposu, büyük ajanslara göre daha düşük maliyetler… Burada önceliğimiz daima sizsiniz.
I See Creative, medya planlama ve PR hariç, tam hizmet ajansı olarak hizmet veriyor. Reklam filminden kurumsal kimlik tasarımına, tanıtım filminden dergi ilanına, fotoğraf çekiminden 3D tasarım ve uygulamalara kadar birçok kategoride deneyim sahibi.
Ajansımız, müşterileriyle proje bazlı veya sözleşmeli olarak çalışıyor. Kısa dönem için hizmete ihtiyaç duyulan durumlarda proje bazlı çalışmak akılcı bir çözüm. Öte yandan I See Creative ile sözleşmeli çalışan müşteriler adeta kendi reklam departmanlarına kavuşmuş gibi oluyor. Her seferinde kendilerini anlatma ihtiyacı duymadan, zaman kaybetmeden, onları iyi tanıyan ve çözüm odaklı bir ekiple çalışmanın farkını yaşıyor. İki taraf da birbirini bildiği için işler kolaylıkla ilerliyor, başarıyla sonuçlanıyor. Sizde gördüklerimiz ve birlikte fark ettiklerimiz, markanız için fark yaratıyor.
Back to Top